Кошик
287 відгуків
promo_banner

Шеврони, нашивки, патчі

Сучасні шеврони, нашивки та патчі для військовослужбовців в інтернет-магазині Davani

Нашивки, шеврони та патчі використовуються для визначення, до якого бойового підрозділу чи роду військ належить той чи інший боєць. Також на нашивках може зазначатись особиста інформація про солдата, наприклад: прізвище військовослужбовця, група крові та резус-фактор. На даний час існує окрема та досить популярна категорія, яка називається - моральні шеврони. Такі нашивки для військових не є офіційною символікою, але з їхньою допомогою можна підкреслити свою патріотичність, самовиразитись або позначити власні переконання. 

Купити шеврони та нашивки недорого 

Варіанти нашивок та шевронів для форми військовослужбовця суворо визначені встановленими нормативами. У каталозі інтернет-магазину Davani можна вибрати та придбати:

  • загальновійськові шеврони, які кріпляться на форму в зоні грудної клітки та позначають належність військового до збройних сил;

  • нашивки, які характеризують певний рід військ та закріплюються на рукав, що полегшує ідентифікування бійця до різних підрозділів збройних сил;

  • медичні, що позначають інформацію про індивідуальні дані військовослужбовців: групу крові та резус-фактор;

  • моральні шеврони.

Патчі, шеврони та нашивки відрізняються між собою способом створення зображення чи напису. Інтернет-магазин Davani пропонує купити вишиті, сублімаційні та комбіновані нашивки на липучці. Такий спосіб кріплення допомагає швидко та легко змінити нашивку з одного комплекту форми на інший. Також ми пропонуємо патчі, що пришиваються на одяг вручну.

Запрошуємо ознайомитись з асортиментом нашивок, патчів та шевронів на сайті інтернет-магазину Davani та придбати необхідний шеврон за доступною ціною!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner